Indeling

Vorige week heb ik de aanwezigheidslijst op de club laten liggen, dus mogelijk heb ik iemand ingedeeld die al had afgezegd. Zo, ja sorry en graag nog een berichtje.

jan

 

Wit   Zwart
Tony Goudriaan - Marco de Groot
Thomas de Ruiter - Roel Leezer
Peter Monté - Timo van Peursen
Vincent Geerlings - Hans Hulshof
Harry van der Stap - Atze Metz
Edwin Mulders - Roger van Groesen
Harm Gerlings - Erik van Dop
Henk van der Tol - Albert Kool
Hans Knigge - Bauke Hoogland
Doeke Huitema - Mireille Rubert
Hans Jan van Kralingen - Sebastiaan Ketting
Peter Ketting - Mario Moerland
Jan Kommer - Floris Lantzendorffer
Wim Veerkamp - Serhii Mytnyk
Joanne van Schaïk - Hendrik Steffers
Rob van Helvoort - SGR 1 beker
Michaël van Liempt - SGR 1 beker
Jelle Bulthuis - SGR 1 beker
Alexander Cupido - SGR 1 beker
Peter Gaemers - SGR 1 beker teamleider
Bart van Strien - afwezig
Rob Felix - afwezig
Frans Hoynk vP - afwezig
Tomas Gallardo - afwezig
Davo van Peursen - Oneven
Wit   Zwart
Rob van Helvoort - Michaël van Liempt
Marco de Groot - Alexander Cupido
Jelle Bulthuis - Hans Jan van Kralingen
Thomas de Ruiter - Hans Knigge
Atze Metz - Sebastiaan Ketting
Bart van Strien - Doeke Huitema
Edwin Mulders - Henk van der Tol
Roger van Groesen - Peter Monté
Davo van Peursen - Rob Felix
Timo van Peursen - Roel Leezer
Mario Moerland - Albert Kool
Peter Ketting - Jan Kommer
Mireille Rubert - Hans Hulshof
Joanne van Schaïk - Serhii Mytnyk
Bauke Hoogland - Peter Gaemers
Frans Hoynk vP - afwezig
Tony Goudriaan - SGR 2
Hendrik Steffers - SGR 2
Vincent Geerlings - SGR 2
Harry van der Stap - SGR 2
Harm Gerlings - afwezig
Erik van Dop - afwezig
Tomas Gallardo - afwezig
Floris Lantzendorffer - SGR 3
Wim Veerkamp - afwezig
Wit   Zwart
Michaël van Liempt - Jelle Bulthuis
Frans Hoynk vP - Sebastiaan Ketting
Roel Leezer - Marco de Groot
Alexander Cupido - Atze Metz
Tony Goudriaan - Harry van der Stap
Peter Gaemers - Rob van Helvoort
Peter Monté - Thomas de Ruiter
Hendrik Steffers - Vincent Geerlings
Hans Hulshof - Joanne van Schaïk
Erik van Dop - Hans Jan van Kralingen
Tomas Gallardo - Edwin Mulders
Doeke Huitema - Jan Kommer
Floris Lantzendorffer - Mario Moerland
Roger van Groesen - Henk van der Tol
Rob Felix - Bauke Hoogland
Timo van Peursen - Hans Knigge
Serhii Mytnyk - Albert Kool
Mireille Rubert - Peter Ketting
Bart van Strien - Afwezig
Harm Gerlings - Afwezig
Wim Veerkamp - Afwezig
Davo van Peursen - Oneven

Wit

  Zwart
Rob van Helvoort - Tony Goudriaan
Frans Hoynk vP - Floris Lantzendorffer
Jelle Bulthuis - Bart van Strien
Alexander Cupido - Hans Jan van Kralingen
Thomas de Ruiter - Michaël van Liempt
Peter Monté - Marco de Groot
Hans Hulshof - Bauke Hoogland
Atze Metz - Joanne van Schaïk
Vincent Geerlings - Roel Leezer
Harry van der Stap - Mireille Rubert
Edwin Mulders - Peter Gaemers
Henk van der Tol - Peter Ketting
Erik van Dop - Serhii Mytnyk
Mario Moerland - Hendrik Steffers
Albert Kool - Oneven
Harm Gerlings - SGR 4
Hans Knigge - SGR 4
Tomas Gallardo - Afwezig
Doeke Huitema - SGR 4
Roger van Groesen - SGR 4
Davo van Peursen - SGR 4
Rob Felix - SGR 4
Sebastiaan Ketting - SGR 4
Timo van Peursen - SGR 4
Jan Kommer - Afwezig
Wim Veerkamp - Afwezig
Wit   Zwart
Alexander Cupido   Marco de Groot
Atze Metz   Michaël van Liempt
Rob van Helvoort   Bart van Zijll
Jelle Bulthuis   Tony Goudriaan
Frans Hoynk vP   Hans Hulshof
Thomas de Ruiter   Edwin Mulders
Peter Monté   Hendrik Steffers
Harry van der Stap   Sebastiaan Ketting
Timo van Peursen   Peter Gaemers
Vincent Geerlings   Rob Felix
Peter Ketting   Bart van Strien
Erik van Dop   Bauke Hoogland
Henk van der Tol   Hans Jan van Kralingen
Mario Moerland   Floris Lantzendorffer
Serhii Mytnyk   Harm Gerlings
Doeke Huitema   Joanne van Schaïk
Roger van Groesen   Jan Kommer
Wim Veerkamp   Hans Knigge
Davo van Peursen   Albert Kool

Voor een goed verloop van de indelingen van de volgende rondes is het noodzakelijk dat in de eerste ronde de spelers uit de bovenste helft van de ratinglijst spelen tegen de spelers uit de onderste helft van de ratinglijst.

Volgende week (12 september) is er de traditionele trainingsavond waarbij SGR 1 tegen SGR 2 en SGR 3/4 tegen SGR 4/5 speelt. De resultaten van deze partijen zullen halverwege de competitie worden opgenomen in de ranglijst, net als vorig seizoen.

Op 19 september is er de Algemene Ledenvergadering.

Op 26 september worden de winnaars van ronde 1 tegen elkaar ingedeeld, net als de spelers die remise gespeeld hebben en die verloren hebben.

Daarna zal het keizer-systeem weer in volle kracht op de indeling worden losgelaten. 

Indeling voor ronde 1

Wit   Zwart
Michaël van Liempt - Henk van der Tol
Marco de Groot - Erik van Dop
Roel Leezer - Doeke Huitema
Tony Goudriaan - Roger van Groesen
Peter Gaemers - Rob Felix
Hendrik Steffers - Timo van Peursen
Atze Metz - Mario Moerland
Bart van Strien - Serhii Mytnyk
Harm Gerlings - Rob van Helvoort
Hans Knigge - Frans Hoynk vP
Tomas Gallardo - Jelle Bulthuis
Floris Lantzendorffer - Alexander Cupido
Davo van Peursen - Thomas de Ruiter
Sebastiaan Ketting - Peter Monté
Hans Jan van Kralingen - Hans Hulshof
Peter Ketting - Vincent Geerlings
Albert Kool - Edwin Mulders
Bauke Hoogland   Harry van der Stap
Joanne van Schaïk - Wim Veerkamp
Jan Kommer - Oneven
Mireille Rubert - afwezig